Jesteśmy liderem w produkcji przyczep w Polsce i jednym z największych producentów w całej Europie.

30%

ponad 30% udziałów na polskim rynku

36000

przyczep rocznie
Neptun Trailers to marka należąca do firmy Sorelpol Sp. z o.o., która została założona w 1990 roku. Jesteśmy częścią notowanej na francuskiej giełdzie grupy „Trigano”, która jest numerem jeden na rynku europejskim. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji przyczep samochodowych, które spełniają różnorodne zapotrzebowania rynku i klientów. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o najlepsze wykonanie swoich produktów. Słuchamy klientów i partnerów – dzięki temu nasze przyczepy spełniają najróżniejsze potrzeby, a nasz asortyment jest stale poszerzany. W dziale konstrukcyjnym rozwijamy nowe modele i ulepszamy istniejące, biorąc pod uwagę opinię każdego z Was.
Już kilkukrotnie zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym certyfikatem “Gazele Biznesu”, przyznawanym przez “Puls Biznesu” oraz “Coface Intercredit”. Jesteśmy dumni i wdzięczni za uznanie naszej firmy jako rzetelnego i dynamicznie rozwijającego się partnera biznesowego.
Nasza firma należy do francuskiej grupy Trigano, która jest notowana na paryskiej giełdzie. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, natomiast zakład produkcyjny w Chwałkowie, koło Krobi.
Nasze przyczepy znajdziesz u naszych autoryzowanych dilerów i w sieciach handlowych.

Preferencje Cookies

Możesz zaakceptować, dostosować lub odrzucić stosowanie wszystkich plików cookies i podobnych technologii. Szczegółowego wyboru dokonasz za pomocą poniższych opcji. Ustawienia możesz zmienić w dowolnym momencie.